Door een persoon gedragen bloedingsmouw voor het simuleren van een letsel aan de arteria brachialis met een open humerusfractuur, in donkere huidskleur. Voor gebruik met het Blood Pumping System (BPS).
Bovenarmhoes (met bot) voor BPS – donkere huid
De Brachial Sleeve (w/ bone) for BPS – Dark Skin is een op de arm gedragen bleeder sleeve die een letsel aan de arteria brachialis met open humerusfractuur simuleert. Geschikt voor gebruik met het Blood Pumping System (BPS).
Artikelnummer:
1025879
Merk:
Categorie(en):
Niet gevonden wat je zocht?
Wij helpen je graag verder!
Secta Medical levert een breed assortiment aan simulatieproducten en accessoires voor zorgprofessionals. Staat het product dat je zoekt niet in onze webshop, of heb je vragen over compatibiliteit met jouw simulatiesysteem?
Neem gerust contact met ons op via onze contactpagina. Ons team denkt graag met je mee over de juiste oplossing voor jouw simulatieonderwijs.










