Remote Control Module is een optionele uitbreiding voor de REALITi 360 patiëntmonitor simulators. Het stelt instructeurs in staat om op afstand les te geven en hoogwaardige simulaties uit te voeren, volledig onafhankelijk van de locatie van de klinische trainingsomgeving.
- Gebruiksvriendelijke bediening op afstand voor simulaties op afstand
- Geen extra hardware vereist
- Compatibel met REALITi 360 patiëntmonitor simulators
- Stabiele verbinding tussen instructeur en cursist via internet
- Faciliteert afstandsonderwijs bij high-fidelity simulaties
- Geschikt voor individuele cursisten en volledige teams
- Werkt over elke afstand, mits een stabiele internetverbinding beschikbaar is
Hoe werkt Remote Control voor simulaties op afstand?
Met de Remote Control Module kan de instructeur vanuit een externe locatie de simulator bedienen. Dit kan de naastgelegen ruimte zijn, een andere locatie op de campus of zelfs een ander land. De eenvoudig op te zetten verbinding vereist een actieve internetverbinding op beide locaties. Bovendien dienen de Trainee Patiëntmonitor, het oefenbestand en de camera op hetzelfde WiFi-netwerk aangesloten te zijn om een goede verbinding te garanderen. De module werkt met elk REALITi 360 simulatiesysteem (Go, Plus en Pro) en er is geen extra hardware nodig. Met de Remote Control Module komt de leerervaring van cursisten op afstand overeen met die in een simulatiecentrum, zonder beperking in afstand tussen instructeur en trainingslocatie.
iSimulate blijft de medische simulatiemarkt vernieuwen
iSimulate, opgericht in 2011, is uitgegroeid tot een wereldwijde specialist in patiëntmonitor- en vitale teken simulaties. Sinds januari 2020 maakt het bedrijf deel uit van 3B Scientific. Met de Remote Control Module bevestigt iSimulate haar positie als koploper in innovatie en klantgerichtheid binnen de simulatiemarkt. Deze oplossing biedt klinische opleiders wereldwijd een betrouwbare en gebruiksvriendelijke manier om cursisten te bereiken, ongeacht hun locatie. Een stabiele internetverbinding is hierbij het enige wat nodig is.
Klik hier voor meer informatie over iSimulate.








